23 marca 2016

Wiosenna świtezianka - makijaż ku inspiracji

Od kilku dni mamy kalendarzową wiosnę! I chociaż z pogodą może być jeszcze bardzo różnie to dzisiejszym makijażem chcę Was zachęcić do odszukania swoich pastelowych cieni, soczystych odcieni szminek i kolorowych linerów. Tak, okres na największe eksperymentowanie z makijażem właśnie się rozpoczął ;) 

I oczywiście zdaję sobie sprawę, że dzisiejsza propozycja to coś zdecydowanie nie na co dzień, ale potraktujcie go jako inspirację - wyciągnijcie z niego to co chcecie.

Ja wykorzystałam w nim pastelowe odcienie z paletki Sleek Snapshots oraz Del Mar Volume 1 i paletę MUR Mermaids vs. Unicorns. Użyłam też cieni marki Inglot i folii MUR Rose Gold. Dopełnienie makijażu oczu stanowi cieniutka kreska przy linii rzęs oraz laleczkowate rzęsy.

Zależało mi na tym aby ten makijaż był świeży, rozbielony, w pewien sposób lekki i pastelowy. 
Wydaje mi się, że taki efekt udało mi się uzyskać :)

Dajcie mi koniecznie znać jak się Wam podoba i napiszcie mi czy Wasz makijaż na wiosnę ulega modyfikacjom. Czekam na Wasze komentarze :)

8 komentarzy:

Szczerze dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli mój blog Ci się podoba - dołącz do grona moich obserwatorów i bądź ze mną na bieżąco :) I proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga, bo to nie miejsce na reklamę. Odwiedzam blogi swoich komentujących i chętnie zostanę obserwatorem jeśli znajdę na nim interesujące treści ;)