2 maja 2017

Produkty do ust na wiosnę: brzoskwinki, subtelne róże, nudziaki i korale | Golden Rose, MUFE, Essence, Models Own, Wibo

Wiosna to czas kiedy na salony powracają jasne, pastelowe odcienie. Subtelne kolory na ustach to coś to wiosną wygląda bardzo dobrze, ale myślę, że nie warto rezygnować z mocniejszych i soczystych odcieni. Przygotowałam dzisiaj dla Was moje propozycje produktów, które wpisują się idealnie w wiosenny klimat.


Większość moich pomadek, które mam ma wykończenie matowe. Wśród całej kolekcji znajdują się również pomadki kremowe, ponieważ takie też lubię. U mnie wiosną przewija się sporo brzoskwiniowych odcieni, lubię też róże i odcienie nude, które po nałożeniu stanowią lepszą wersję moich ust.Swatche wszystkich wybranych przeze mnie wiosennych odcieni widzicie na zdjęciu poniżej. Przekrój odcieni jest dosyć bogaty i mam nadzieję, że każda z Was znajdzie tutaj coś dla siebie.


2 komentarze:

Szczerze dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli mój blog Ci się podoba - dołącz do grona moich obserwatorów i bądź ze mną na bieżąco :) I proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga, bo to nie miejsce na reklamę. Odwiedzam blogi swoich komentujących i chętnie zostanę obserwatorem jeśli znajdę na nim interesujące treści ;)