2 stycznia 2016

Blogowe Walentynki 2016: ogólne zasady + miejsce na zgłoszenia

Witajcie kochane ;) Chciałabym w tym roku podjąć się zadania organizacji blogowych Walentynek. Wiem, że jest to święto zakochanych, ale myślę, że miło byłoby otrzymać również upominek od blogowej koleżanki ;) Mam nadzieję, że spodoba się Wam taki pomysł i weźmiecie udział w tej zabawie. No więc zaczynamy! Zasady są przedstawione w poniższych punktach. Proszę przeczytajcie je dokładnie ;)1. Zgłaszać należy się tylko pod tym postem w komentarzu, a końcowy termin zgłoszeń ustalam na 28.01.2016r. do godziny 23:59.

2. Zgłaszać mogą się tylko osoby prowadzące bloga o tematyce urodowej, kosmetycznej, makijażowej. Tylko, ponieważ mając wspólne zainteresowania będzie nam łatwiej dobrać prezent.

3. Osoby, które się zgłoszą, proszę o napisanie do mnie wiadomości na adres: milka6263@wp.pl, w tytule wpiszcie WALENTYNKI BLOGOWE. Napiszcie kilka słów o sobie, jakieś najważniejsze informacje, np. ulubione produkty, co robicie w wolnym czasie, wasze zainteresowania, ulubione kolory itp. Ułatwi to zrobienie prezentu ;) Nie zapomnijcie też o waszym pełnym imieniu i nazwisku oraz dokładnym adresie zamieszkania. A także o adresie waszego bloga!

4. Koszt prezentu ustalam na maksymalnie 20 zł + koszt wysyłki. Pamiętajmy też o tym, że prezenty nie muszą być wyłącznie kupione, ręcznie zrobione także są mile widziane!

5. Gdy termin zgłoszeń dobiegnie końca, postaram się jak najszybciej wysłać każdej z Was wiadomość o tym, kogo wylosowaliście. Mam nadzieję, że kto kogo wylosuje pozostanie niespodzianką dopóki nie rozpakujemy prezentów :)

6. Gdy w e-mailu zabraknie jakiejś ważnej informacji (np. adres zamieszkania) napiszę do Ciebie wiadomość, ale gdy do 28.01.2016 do północy nie otrzymam odpowiedzi to wykreślam z listy uczestników.

7. Jedyne o co proszę to o uczciwość. Chciałabym aby każdy na Mikołajki otrzymał swój prezent, a potem pokazał na blogu co wspaniałego znalazł w paczce :)

8. Osoby biorące udział w zabawie muszą mieszkać na terenie Polski. Nie biorę pod uwagę osób mieszkających poza granicami.

9. Jeżeli ktoś zgłosił się do zabawy, a potem chce zrezygnować to ma czas do wtorku 28.01.2016r. Po losowaniu nie biorę już pod uwagę żadnych wypisów z zabawy!!!

10. Proszę o dodanie na Waszego bloga baneru, dzięki temu może więcej osób zainteresuje się naszą akcją walentynkową (możecie też dać znać info na Facebooku lub innych social media).

11. Koniecznie dołącz do grona moich obserwatorów - musisz być ze mną na bieżąco ;)

I to byłby na tyle. Mam nadzieję, że dołączycie się do tej zabawy. Liczę na Was!!! :D

3 komentarze:

Szczerze dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli mój blog Ci się podoba - dołącz do grona moich obserwatorów i bądź ze mną na bieżąco :) I proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga, bo to nie miejsce na reklamę. Odwiedzam blogi swoich komentujących i chętnie zostanę obserwatorem jeśli znajdę na nim interesujące treści ;)