1 stycznia 2017

Podsumowanie roku 2016 + moje plany na rok 2017

To co? Przed nami kolejny rok? No, pewnie ;) Ja się nigdzie stąd nie ruszam - zostaję z Wami i liczę, że Wy też mnie nie opuścicie i będziecie wciąż ze mną tworzyć tą społeczność. Liczę na to, że liczba moich obserwatorów się powiększy.

Słuchajcie, miniony rok był dla mnie dość intensywny i naprawdę dobry. Przygotowania do matury, studniówka, sama matura, rekrutacja na studia, zdanie egzaminu na prawo jazdy, najdłuższe wakacje życia i intensywny sezon ślubny - to wszystko działo się przez ostatnie 12 miesięcy.


Mam nadzieję, że rozpoczęty właśnie rok będzie dla mnie równie dobry bądź nawet lepszy niż miniony. Głównym punktem tego roku będzie oczywiście czerwiec i ślub mojej najukochańszej siostry. W głowie masa planów i pomysłów na resztę miesięcy - dzisiaj chciałabym je Wam przedstawić chociaż w jakiejś części.

Pierwszym i w sumie podstawowym punktem, który muszę zrealizować jest gruntowna organizacja moich kosmetyków. W ostatnim czasie moje "zbiory" kosmetyczne znacznie się rozrosły i muszę to wszystko sobie dobrze poukładać. Nie wiem jeszcze jak to zrobię i czy będę kupowała organizery, ale jeśli się na takie zdecyduję to wybiorę te ze sklepu Anela.


Kolejna sprawa to poprawa jakości zdjęć na blogu i regularne dodawanie postów. Robienie ładnych zdjęć ułatwi mi mój nowy aparat, ale postów za mnie nie napisze ;) Będę pracowała nad systematycznością w tym temacie. Postaram się również dodawać więcej makijaży wykonanych na modelkach, nie tylko na sobie.

Chcę również ciągle doskonalić się w temacie makijażowym, nie wykluczam kolejnych szkoleń w tym zakresie. Oczywiście nadal pragnę malować klientki i na razie nic nie wskazuje na to, że będzie inaczej. Kalendarz na ten rok powoli się zapełnia ;))

Na rok 2017 mam jeszcze jeden obszerny plan, o którym nie będę Wam tutaj nic pisać. Jest dla mnie bardzo istotny i mam nadzieję, że się powiedzie. Jeśli tak się stanie to oczywiście na blogu pojawi się odpowiedni materiał z jego realizacji. Na tą chwilę możecie jedynie trzymać za mnie kciuki i życzyć powodzenia! ;)


I to byłoby na tyle. Koniecznie dajcie znać o swojej obecności w komentarzu i jeśli macie ochotę napiszcie mi co Wy planujecie na ten rok, chętnie poczytam :)

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję i również życzę samych radości w tym 2017 roku :)

   Usuń
 2. Ja już plany też spisałam i mam nadzieję, że wszystkie zrealizuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nad zdjęciami na bloga i ja bym chciała popracować, aczkolwiek przy Twojej pracy zdecydowanie lepiej wpłynie to na reklamę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę zgłębić ten temat w wolnym czasie ;) Narazie rozpracowuję nowy sprzęt :D

   Usuń
 4. No to życzę aby wszystko się udało!:)
  U mnie sporo tego;) od powrotu do nauki włoskiego i dalszego szlifowania angielskiego, po więcej czasu spędzonego na siłowni oraz tworzeniu wpisów na bloga;) no i zmiana myślenia w niektórych kwestiach:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie życzę dużo motywacji :)

   Usuń

Szczerze dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli mój blog Ci się podoba - dołącz do grona moich obserwatorów i bądź ze mną na bieżąco :) I proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga, bo to nie miejsce na reklamę. Odwiedzam blogi swoich komentujących i chętnie zostanę obserwatorem jeśli znajdę na nim interesujące treści ;)