Manicure hybrydowy | Letnie & pastelowe zdobienie

Cześć dziewczyny ;)

Mimo mojego uczulenia na hybrydy (tak naprawdę każdej marki) bardzo lubię malować paznokcie i po prostu mnie to odpręża. W domu mam cały potężny zestaw do manicuru tego typu i wszystkie te produkty po prostu leżą i czekają nie wiem na co. Czasami paznokcie robi sobie moja mama albo siostra. Pomyślałam, że chyba dobrym pomysłem będzie prezentacja zdobień na wzornikach - w ramach inspiracji ;) W ogóle to napiszcie mi co o tym sądzicie - jestem bardzo ciekawa.


Pierwsze wzornikowe zdobienie, które chcę Wam zaprezentować jest pastelowe z odrobinką błysku. Połączyłam ze sobą dwa letnie odcienie, czyli miętę i fuksję. Bazą do tego zdobienia był beżowy kolor. Rozmycie kolorów otrzymałam przy pomocy topu, którym rozrzedzałam lakiery. Aby całość dopełnić dodałam srebrny brokatowy lakier. 
Do tego zdobienia wykorzystałam pięć lakierów:
*Semilac 135 Frappe
*Semilac 022 Mint
*Semilać 170 Pink Wink
*Neonail Shining Diamonds
*Neonail Dry Top


Z chęcią nosiłabym teraz takie paznokcie, ale mi muszą wystarczyć klasyczne lakiery ;)
A Wy korzystacie z lakierów hybrydowych czy także macie uczulenie?

1 komentarz:

Szczerze dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli mój blog Ci się podoba - dołącz do grona moich obserwatorów i bądź ze mną na bieżąco :) I proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga, bo to nie miejsce na reklamę. Odwiedzam blogi swoich komentujących i chętnie zostanę obserwatorem jeśli znajdę na nim interesujące treści ;)

Copyright © 2014 majmejkap , Blogger