25 marca 2020

Tydzień z Too Faced: najlepsza wygładzająca baza Primed & Peachy

Dzisiaj już po tytule wiecie, że będzie dobrze! Ale uwaga, bo produkt o którym Wam dzisiaj napiszę nie sprawdzi się na każdym typie cery!

Ja z bazą Primed & Peachy miałam okazję poznać się już pod koniec 2018 i wtedy miałam jej miniaturkę. Spodobała mi się na tyle, że postanowiłam kupić jej większe opakowanie. Ja mam wersję 20 ml, bo jest bardziej poręczna i po prostu zajmuje mniej miejsca, a przy ilości kosmetyków, które mam jest to dość istotne :))

Ze spraw technicznych to ta baza jest w tubce z pompką typu air less, co znaczy, że produkt wykorzystacie do samego końca. Ja bardzo lubię opakowania tego typu, bo nie muszę się potem męczyć z kombinowaniem jak wydobyć cały produkt.

Słuchajcie jest to typowa baza silikonowa, ma żelową konsystencję i re-we-la-cyj-nie wygładza skórę. Po prostu ją bluruje! Znikają wszelkie pory i nierówności. Po aplikacji podkładu naprawdę widać różnicę w wyglądzie skóry. 

Nie potrzeba nakładać tej bazy dużo, bo nadmiar może się potem rolować i efekt będzie odwrotny do zamierzonego.


Ta baza pachnie delikatnie brzoskwiniami, ale po chwili zapach ten się ulatnia. I teraz najważniejsze: ta baza nie sprawdzi się na każdym rodzaju cery! 

U mnie przy mojej suchej/normalnej cerze sprawdza się rewelacyjnie i ogólnie przy cerach normalnych działa super. Wygładza i matowi skórę, pięknie utrzymuje makijaż na długie, długie godziny. 
Nie polecam jej w przypadku cer tłustych, ponieważ ta baza lubi rozwalić podkład. Nie sprawdza się również za dobrze przy cerach dojrzałych. Z moich obserwacji mogę Wam powiedzieć, że wygląda wtedy dziwnie, makijaż lubi się ciastkować. Wygląda po prostu źle. I nie jest to kwestia kilku godzin noszenia. To dzieje się od razu po aplikacji.


Polecam tą bazę jako najlepszą pod słońcem osobom z bez problematyczną cerą - suchą, normalną. Na pewno będziecie z niej zadowolone ;) Jeśli natomiast macie cerę problematyczną, tłustą i mieszaną to raczej bym ją sobie odpuściła.

3 komentarze:

Szczerze dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. Jeśli mój blog Ci się podoba - dołącz do grona moich obserwatorów i bądź ze mną na bieżąco :) I proszę nie zostawiaj linków do swojego bloga, bo to nie miejsce na reklamę. Odwiedzam blogi swoich komentujących i chętnie zostanę obserwatorem jeśli znajdę na nim interesujące treści ;)

Copyright © majmejkap , Blogger